Najbliższe zawody

Brak zaplanowanych zawodów

    Wyniki zawodów

    Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

    24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

    Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

    21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

    17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

    10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

    28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

    13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

    22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

    15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

      Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

      25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

      ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

      25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

      4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

      3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

      22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

      1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Panel Zawodów

      Nowa strona WWW

      TP Zielona Góra

      Witamy serdecznie!

      Powrót

      Rekordy Klubu

      Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
      Styl dowolny
      50m

      Zofia Szpak

      0:25,94

      Zofia Szpak

      0:26,05

      Zofia Szpak

      0:26,05

      Marta Kosowicz

      0:26,75

      Natalia Paluch

      0:27,01

      Natalia Paluch

      0:27,21

      Aleksandra Strychalska

      0:28,10

      Aleksandra Strychalska

      0:28,10

      Aleksandra Strychalska

      0:29,50

      100m

      Sonia Wiecheć

      0:56,66

      Sonia Wiecheć

      0:56,66

      Joanna Bocer

      0:57,65

      Marta Kosowicz

      0:58,03

      Weronika Zwolińska

      0:58,17

      Natalia Paluch

      0:59,29

      Aleksandra Strychalska

      1:00,20

      Aleksandra Strychalska

      1:00,20

      Aleksandra Strychalska

      1:04,20

      200m

      Katarzyna Staszak

      2:00,45

      Katarzyna Staszak

      2:02,45

      Joanna Bocer

      2:02,77

      Joanna Bocer

      2:02,77

      Weronika Zwolińska

      2:04,93

      Aleksandra Strychalska

      2:08,34

      Aleksandra Strychalska

      2:12,65

      Aleksandra Strychalska

      2:14,02

      Aleksandra Strychalska

      2:19,90

      400m

      Katarzyna Staszak

      4:16,23

      Katarzyna Staszak

      4:18,66

      Weronika Zwolińska

      4:20,64

      Weronika Zwolińska

      4:20,96

      Weronika Zwolińska

      4:24,69

      Aleksandra Strychalska

      4:25,80

      Aleksandra Strychalska

      4:32,00

      Aleksandra Strychalska

      4:42,05

      Marta Kosowicz

      5:09,25

      800m

      Katarzyna Smykowska

      8:56,94

      Katarzyna Smykowska

      8:56,94

      Weronika Zwolińska

      9:03,55

      Weronika Zwolińska

      9:03,71

      Weronika Zwolińska

      9:08,69

      Aleksandra Strychalska

      9:12,14

      Aleksandra Strychalska

      9:32,74

      Aleksandra Strychalska

      9:41,27

      Agnieszka Duszowicz

      10:47,29

      Styl grzbietowy
      50m

      Aleksandra Miciul

      0:28,62

      Katarzyna Staszak

      0:29,16

      Aleksandra Miciul

      0:29,23

      Natalia Korzeniowska

      0:29,98

      Gabriela Białkowska

      0:30,24

      Joanna Morkowska

      0:30,34

      Martyna Sienkiewicz

      0:30,58

      Aleksandra Jędruch

      0:33,30

      Joanna Bocer

      0:34,77

      100m

      Aleksandra Miciul

      1:00,62

      Katarzyna Staszak

      1:01,55

      Aleksandra Miciul

      1:02,42

      Natalia Pyrtej

      1:04,05

      Joanna Morkowska

      1:04,42

      Gabriela Białkowska

      1:06,18

      Martyna Sienkiewicz

      1:08,41

      Katarzyna Augustyniak

      1:10,31

      Emilia Kot

      1:13,40

      200m

      Aleksandra Miciul

      2:08,89

      Aleksandra Miciul

      2:09,95

      Aleksandra Miciul

      2:11,10

      Agnieszka Stanisławska

      2:14,98

      Joanna Bocer

      2:17,68

      Joanna Bocer

      2:17,68

      Joanna Bocer

      2:25,37

      Joanna Bocer

      2:29,91

      Joanna Bocer

      2:38,89

      Styl klasyczny
      50m

      Aleksandra Kramer

      0:32,09

      Aleksandra Kramer

      0:32,09

      Aleksandra Kramer

      0:32,09

      Aleksandra Kramer

      0:32,09

      Aleksandra Kramer

      0:32,09

      Aleksandra Kramer

      0:33,00

      Gabriela Raszka

      0:35,40

      Emilia Kot

      0:36,57

      Emilia Kot

      0:36,57

      100m

      Aleksandra Kramer

      1:08,99

      Aleksandra Kramer

      1:08,99

      Aleksandra Kramer

      1:08,99

      Aleksandra Kramer

      1:08,99

      Aleksandra Kramer

      1:08,99

      Aleksandra Kramer

      1:12,27

      Aleksandra Turkowska

      1:17,70

      Emilia Kot

      1:21,61

      Emilia Kot

      1:21,61

      200m

      Aleksandra Kramer

      2:29,16

      Aleksandra Kramer

      2:29,16

      Aleksandra Kramer

      2:29,16

      Aleksandra Kramer

      2:29,16

      Aleksandra Kramer

      2:29,16

      Aleksandra Kramer

      2:39,19

      Aleksandra Kramer

      2:45,94

      Emilia Kot

      2:53,31

      Emilia Kot

      2:53,31

      Styl motylkowy
      50m

      Sonia Wiecheć

      0:28,00

      Martyna Frąckiewicz

      0:28,29

      Martyna Frąckiewicz

      0:28,29

      Martyna Frąckiewicz

      0:28,29

      Martyna Frąckiewicz

      0:28,29

      Martyna Frąckiewicz

      0:28,29

      Martyna Sienkiewicz

      0:29,19

      Martyna Sienkiewicz

      0:30,62

      Martyna Sienkiewicz

      0:32,94

      100m

      Aleksandra Strychalska

      1:03,48

      Aleksandra Strychalska

      1:03,48

      Aleksandra Strychalska

      1:03,48

      Aleksandra Strychalska

      1:03,55

      Martyna Frąckiewicz

      1:03,63

      Martyna Frąckiewicz

      1:03,63

      Martyna Sienkiewicz

      1:05,57

      Aleksandra Strychalska

      1:09,10

      Aleksandra Strychalska

      1:15,06

      200m

      Aleksandra Strychalska

      2:15,36

      Aleksandra Strychalska

      2:15,36

      Aleksandra Strychalska

      2:15,36

      Aleksandra Strychalska

      2:15,36

      Aleksandra Strychalska

      2:15,36

      Aleksandra Strychalska

      2:21,64

      Agnieszka Krok

      2:31,47

      Joanna Bocer

      2:41,64

      Joanna Bocer

      3:03,42

      Styl zmienny
      100m

      Zofia Szpak

      1:03,70

      Zofia Szpak

      1:04,29

      Zofia Szpak

      1:04,84

      Aleksandra Kramer

      1:05,55

      Aleksandra Kramer

      1:05,55

      Aleksandra Kramer

      1:07,03

      Martyna Sienkiewicz

      1:08,43

      Martyna Sienkiewicz

      1:11,52

      Emilia Kot

      1:14,87

      200m

      Anna Kowalczyk

      2:13,42

      Anna Kowalczyk

      2:16,66

      Anna Kowalczyk

      2:16,66

      Joanna Bocer

      2:19,92

      Joanna Bocer

      2:20,75

      Aleksandra Kramer

      2:25,45

      Martyna Frąckiewicz

      2:30,72

      Aleksandra Strychalska

      2:35,40

      Oliwia Glińska

      2:42,50

      400m

      Anna Kowalczyk

      4:44,39

      Anna Kowalczyk

      4:50,16

      Anna Kowalczyk

      4:50,16

      Joanna Bocer

      4:57,65

      Joanna Bocer

      4:57,65

      Martyna Frąckiewicz

      5:06,24

      Joanna Bocer

      5:19,28

      Joanna Bocer

      5:31,72

      Kalina Chęcińska

      5:42,10

      Kolejność, w stylu zmiennym:

      • styl motylkowy,
      • styl grzbietowy,
      • styl klasyczny,
      • styl dowolny.
      Zawodników:
      112 licencjonowanych
      Istnieje:
      od 1970 roku
      Medali MP:
      ponad 2000
      Olimpijczyków:
      2-ch
      Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.