Najbliższe zawody

Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Panel Zawodów

Nowa strona WWW

TP Zielona Góra

Witamy serdecznie!

Powrót

Rekordy Klubu

Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
Styl dowolny
50m

Zofia Szpak

0:25,94

Zofia Szpak

0:26,05

Zofia Szpak

0:26,05

Marta Kosowicz

0:26,75

Natalia Paluch

0:27,01

Natalia Paluch

0:27,21

Aleksandra Strychalska

0:28,10

Aleksandra Strychalska

0:28,10

Aleksandra Strychalska

0:29,50

100m

Sonia Wiecheć

0:56,66

Sonia Wiecheć

0:56,66

Joanna Bocer

0:57,65

Marta Kosowicz

0:58,03

Weronika Zwolińska

0:58,17

Natalia Paluch

0:59,29

Aleksandra Strychalska

1:00,20

Aleksandra Strychalska

1:00,20

Aleksandra Strychalska

1:04,20

200m

Katarzyna Staszak

2:00,45

Katarzyna Staszak

2:02,45

Joanna Bocer

2:02,77

Joanna Bocer

2:02,77

Weronika Zwolińska

2:04,93

Aleksandra Strychalska

2:08,34

Aleksandra Strychalska

2:12,65

Aleksandra Strychalska

2:14,02

Aleksandra Strychalska

2:19,90

400m

Katarzyna Staszak

4:16,23

Katarzyna Staszak

4:18,66

Weronika Zwolińska

4:20,64

Weronika Zwolińska

4:20,96

Weronika Zwolińska

4:24,69

Aleksandra Strychalska

4:25,80

Aleksandra Strychalska

4:32,00

Aleksandra Strychalska

4:42,05

Marta Kosowicz

5:09,25

800m

Katarzyna Smykowska

8:56,94

Katarzyna Smykowska

8:56,94

Weronika Zwolińska

9:03,55

Weronika Zwolińska

9:03,71

Weronika Zwolińska

9:08,69

Aleksandra Strychalska

9:12,14

Aleksandra Strychalska

9:32,74

Aleksandra Strychalska

9:41,27

Agnieszka Duszowicz

10:47,29

Styl grzbietowy
50m

Aleksandra Miciul

0:28,62

Katarzyna Staszak

0:29,16

Aleksandra Miciul

0:29,23

Natalia Korzeniowska

0:29,98

Gabriela Białkowska

0:30,24

Joanna Markowska

0:30,34

Martyna Sienkiewicz

0:30,58

Aleksandra Jędruch

0:33,30

Joanna Bocer

0:34,77

100m

Aleksandra Miciul

1:00,62

Katarzyna Staszak

1:01,55

Aleksandra Miciul

1:02,42

Natalia Pyrtej

1:04,05

Joanna Markowska

1:04,42

Gabriela Białkowska

1:06,18

Martyna Sienkiewicz

1:08,41

Katarzyna Augustyniak

1:10,31

Joanna Bocer

1:14,51

200m

Aleksandra Miciul

2:08,89

Aleksandra Miciul

2:09,95

Aleksandra Miciul

2:11,10

Agnieszka Stanisławska

2:14,98

Joanna Bocer

2:17,68

Joanna Bocer

2:17,68

Joanna Bocer

2:25,37

Joanna Bocer

2:29,91

Joanna Bocer

2:38,89

Styl klasyczny
50m

Aleksandra Kramer

0:32,09

Aleksandra Kramer

0:32,09

Aleksandra Kramer

0:32,09

Aleksandra Kramer

0:32,09

Aleksandra Kramer

0:32,09

Aleksandra Kramer

0:33,00

Gabriela Raszka

0:35,40

Gabriela Raszka

0,36,74

Agnieszka Dąbrowska

0:38,81

100m

Aleksandra Kramer

1:08,99

Aleksandra Kramer

1:08,99

Aleksandra Kramer

1:08,99

Aleksandra Kramer

1:08,99

Aleksandra Kramer

1:08,99

Aleksandra Kramer

1:12,27

Aleksandra Turkowska

1:17,70

Gabriela Raszka

1:21,77

Aleksandra Jędruch

1:25,87

200m

Aleksandra Kramer

2:29,16

Aleksandra Kramer

2:29,16

Aleksandra Kramer

2:29,16

Aleksandra Kramer

2:29,16

Aleksandra Kramer

2:29,16

Aleksandra Kramer

2:39,19

Aleksandra Kramer

2:45,94

Aleksandra Kramer

2:56,56

Jolanta Baran

3:01,53

Styl motylkowy
50m

Sonia Wiecheć

0:28,00

Martyna Frąckiewicz

0:28,29

Martyna Frąckiewicz

0:28,29

Martyna Frąckiewicz

0:28,29

Martyna Frąckiewicz

0:28,29

Martyna Frąckiewicz

0:28,29

Martyna Sienkiewicz

0:29,19

Martyna Sienkiewicz

0:30,62

Martyna Sienkiewicz

0:32,94

100m

Aleksandra Strychalska

1:03,48

Aleksandra Strychalska

1:03,48

Aleksandra Strychalska

1:03,48

Aleksandra Strychalska

1:03,55

Martyna Frąckiewicz

1:04,11

Martyna Frąckiewicz

1:04,11

Martyna Sienkiewicz

1:05,57

Aleksandra Strychalska

1:09,10

Aleksandra Strychalska

1:15,06

200m

Aleksandra Strychalska

2:15,36

Aleksandra Strychalska

2:15,36

Aleksandra Strychalska

2:15,36

Aleksandra Strychalska

2:15,36

Aleksandra Strychalska

2:15,36

Aleksandra Strychalska

2:21,64

Agnieszka Krok

2:31,47

Joanna Bocer

2:41,64

Joanna Bocer

3:03,42

Styl zmienny
100m

Zofia Szpak

1:03,70

Zofia Szpak

1:04,29

Zofia Szpak

1:04,84

Aleksandra Kramer

1:05,55

Aleksandra Kramer

1:05,55

Aleksandra Kramer

1:07,03

Martyna Sienkiewicz

1:08,43

Martyna Sienkiewicz

1:11,52

Aleksandra Jędruch

1:16,30

200m

Anna Kowalczyk

2:13,42

Anna Kowalczyk

2:16,66

Anna Kowalczyk

2:16,66

Joanna Bocer

2:19,92

Joanna Bocer

2:20,75

Aleksandra Kramer

2:25,45

Martyna Frąckiewicz

2:30,72

Aleksandra Strychalska

2:35,40

Aleksandra Strychalska

2:44,00

400m

Anna Kowalczyk

4:44,39

Anna Kowalczyk

4:50,16

Anna Kowalczyk

4:50,16

Joanna Bocer

4:57,65

Joanna Bocer

4:57,65

Joanna Bocer

5:06,28

Joanna Bocer

5:19,28

Joanna Bocer

5:31,72

Kalina Chęcińska

5:42,10

Kolejność, w stylu zmiennym:

  • styl motylkowy,
  • styl grzbietowy,
  • styl klasyczny,
  • styl dowolny.
Zawodników:
112 licencjonowanych
Istnieje:
od 1970 roku
Medali MP:
ponad 2000
Olimpijczyków:
2-ch
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.