Najbliższe zawody

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' III rzut

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

    25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

    25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

    4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

    3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

    22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

    1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Panel Zawodów

    Nowa strona WWW

    TP Zielona Góra

    Witamy serdecznie!

    Powrót

    Rekordy Klubu

    Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
    Styl dowolny
    50m

    Zofia Szpak

    0:25,94

    Zofia Szpak

    0:26,05

    Zofia Szpak

    0:26,05

    Marta Kosowicz

    0:26,75

    Natalia Paluch

    0:27,01

    Natalia Paluch

    0:27,21

    Aleksandra Strychalska

    0:28,10

    Aleksandra Strychalska

    0:28,10

    Aleksandra Strychalska

    0:29,50

    100m

    Sonia Wiecheć

    0:56,66

    Sonia Wiecheć

    0:56,66

    Joanna Bocer

    0:57,65

    Marta Kosowicz

    0:58,03

    Weronika Zwolińska

    0:58,17

    Natalia Paluch

    0:59,29

    Aleksandra Strychalska

    1:00,20

    Aleksandra Strychalska

    1:00,20

    Aleksandra Strychalska

    1:04,20

    200m

    Katarzyna Staszak

    2:00,45

    Katarzyna Staszak

    2:02,45

    Joanna Bocer

    2:02,77

    Joanna Bocer

    2:02,77

    Weronika Zwolińska

    2:04,93

    Aleksandra Strychalska

    2:08,34

    Aleksandra Strychalska

    2:12,65

    Aleksandra Strychalska

    2:14,02

    Aleksandra Strychalska

    2:19,90

    400m

    Katarzyna Staszak

    4:16,23

    Katarzyna Staszak

    4:18,66

    Weronika Zwolińska

    4:20,64

    Weronika Zwolińska

    4:20,96

    Weronika Zwolińska

    4:24,69

    Aleksandra Strychalska

    4:25,80

    Aleksandra Strychalska

    4:32,00

    Aleksandra Strychalska

    4:42,05

    Marta Kosowicz

    5:09,25

    800m

    Katarzyna Smykowska

    8:56,94

    Katarzyna Smykowska

    8:56,94

    Weronika Zwolińska

    9:03,55

    Weronika Zwolińska

    9:03,71

    Weronika Zwolińska

    9:08,69

    Aleksandra Strychalska

    9:12,14

    Aleksandra Strychalska

    9:32,74

    Aleksandra Strychalska

    9:41,27

    Agnieszka Duszowicz

    10:47,29

    Styl grzbietowy
    50m

    Aleksandra Miciul

    0:28,62

    Katarzyna Staszak

    0:29,16

    Aleksandra Miciul

    0:29,23

    Natalia Korzeniowska

    0:29,98

    Gabriela Białkowska

    0:30,24

    Joanna Markowska

    0:30,34

    Martyna Sienkiewicz

    0:30,58

    Aleksandra Jędruch

    0:33,30

    Joanna Bocer

    0:34,77

    100m

    Aleksandra Miciul

    1:00,62

    Katarzyna Staszak

    1:01,55

    Aleksandra Miciul

    1:02,42

    Natalia Pyrtej

    1:04,05

    Joanna Markowska

    1:04,42

    Gabriela Białkowska

    1:06,18

    Martyna Sienkiewicz

    1:08,41

    Katarzyna Augustyniak

    1:10,31

    Joanna Bocer

    1:14,51

    200m

    Aleksandra Miciul

    2:08,89

    Aleksandra Miciul

    2:09,95

    Aleksandra Miciul

    2:11,10

    Agnieszka Stanisławska

    2:14,98

    Joanna Bocer

    2:17,68

    Joanna Bocer

    2:17,68

    Joanna Bocer

    2:25,37

    Joanna Bocer

    2:29,91

    Joanna Bocer

    2:38,89

    Styl klasyczny
    50m

    Aleksandra Kramer

    0:32,09

    Aleksandra Kramer

    0:32,09

    Aleksandra Kramer

    0:32,09

    Aleksandra Kramer

    0:32,09

    Aleksandra Kramer

    0:32,09

    Aleksandra Kramer

    0:33,00

    Gabriela Raszka

    0:35,40

    Gabriela Raszka

    0,36,74

    Agnieszka Dąbrowska

    0:38,81

    100m

    Aleksandra Kramer

    1:08,99

    Aleksandra Kramer

    1:08,99

    Aleksandra Kramer

    1:08,99

    Aleksandra Kramer

    1:08,99

    Aleksandra Kramer

    1:08,99

    Aleksandra Kramer

    1:12,27

    Aleksandra Turkowska

    1:17,70

    Gabriela Raszka

    1:21,77

    Aleksandra Jędruch

    1:25,87

    200m

    Aleksandra Kramer

    2:29,16

    Aleksandra Kramer

    2:29,16

    Aleksandra Kramer

    2:29,16

    Aleksandra Kramer

    2:29,16

    Aleksandra Kramer

    2:29,16

    Aleksandra Kramer

    2:39,19

    Aleksandra Kramer

    2:45,94

    Aleksandra Kramer

    2:56,56

    Jolanta Baran

    3:01,53

    Styl motylkowy
    50m

    Sonia Wiecheć

    0:28,00

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,29

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,29

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,29

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,29

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,29

    Martyna Sienkiewicz

    0:29,19

    Martyna Sienkiewicz

    0:30,62

    Martyna Sienkiewicz

    0:32,94

    100m

    Aleksandra Strychalska

    1:03,48

    Aleksandra Strychalska

    1:03,48

    Aleksandra Strychalska

    1:03,48

    Aleksandra Strychalska

    1:03,55

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,63

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,63

    Martyna Sienkiewicz

    1:05,57

    Aleksandra Strychalska

    1:09,10

    Aleksandra Strychalska

    1:15,06

    200m

    Aleksandra Strychalska

    2:15,36

    Aleksandra Strychalska

    2:15,36

    Aleksandra Strychalska

    2:15,36

    Aleksandra Strychalska

    2:15,36

    Aleksandra Strychalska

    2:15,36

    Aleksandra Strychalska

    2:21,64

    Agnieszka Krok

    2:31,47

    Joanna Bocer

    2:41,64

    Joanna Bocer

    3:03,42

    Styl zmienny
    100m

    Zofia Szpak

    1:03,70

    Zofia Szpak

    1:04,29

    Zofia Szpak

    1:04,84

    Aleksandra Kramer

    1:05,55

    Aleksandra Kramer

    1:05,55

    Aleksandra Kramer

    1:07,03

    Martyna Sienkiewicz

    1:08,43

    Martyna Sienkiewicz

    1:11,52

    Aleksandra Jędruch

    1:16,30

    200m

    Anna Kowalczyk

    2:13,42

    Anna Kowalczyk

    2:16,66

    Anna Kowalczyk

    2:16,66

    Joanna Bocer

    2:19,92

    Joanna Bocer

    2:20,75

    Aleksandra Kramer

    2:25,45

    Martyna Frąckiewicz

    2:30,72

    Aleksandra Strychalska

    2:35,40

    Aleksandra Strychalska

    2:44,00

    400m

    Anna Kowalczyk

    4:44,39

    Anna Kowalczyk

    4:50,16

    Anna Kowalczyk

    4:50,16

    Joanna Bocer

    4:57,65

    Joanna Bocer

    4:57,65

    Martyna Frąckiewicz

    5:06,24

    Joanna Bocer

    5:19,28

    Joanna Bocer

    5:31,72

    Kalina Chęcińska

    5:42,10

    Kolejność, w stylu zmiennym:

    • styl motylkowy,
    • styl grzbietowy,
    • styl klasyczny,
    • styl dowolny.
    Zawodników:
    112 licencjonowanych
    Istnieje:
    od 1970 roku
    Medali MP:
    ponad 2000
    Olimpijczyków:
    2-ch
    Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.