Najbliższe zawody

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

    25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

    25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

    4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

    3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

    22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

    1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Panel Zawodów

    Nowa strona WWW

    TP Zielona Góra

    Witamy serdecznie!

    Powrót

    Rekordy Klubu

    Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
    Styl dowolny
    50m

    Sonia Wiecheć

    0:26,77

    Zofia Szpak

    0:27,10

    Zofia Szpak

    0:27,10

    Natalia Paluch

    0:27,34

    Natalia Paluch

    0:27,34

    Olga Budasz

    0:28,37

    Olga Budasz

    0:28,37

    Aleksandra Strychalska

    0:29,89

    Emilia Kot

    0:30,69

    100m

    Sonia Wiecheć

    0:56,68

    Sonia Wiecheć

    0:57,69

    Joanna Bocer

    0:58,48

    Joanna Bocer

    0:58,71

    Joanna Bocer

    0:59,99

    Joanna Bocer

    1:01,06

    Aleksandra Strychalska

    1:01,95

    Aleksandra Strychalska

    1:02,76

    Aleksandra Strychalska

    1:05,80

    200m

    Katarzyna Staszak

    2:03,67

    Weronika Zwolińska

    2:05,87

    Joanna Bocer

    2:06,84

    Weronika Zwolińska

    2:07,26

    Natalia Paluch

    2:09,62

    Aleksandra Strychalska

    2:13,54

    Aleksandra Strychalska

    2:14,95

    Aleksandra Strychalska

    2:14,95

    Emilia Kot

    2:26,59

    400m

    Katarzyna Staszak

    4:19,12

    Weronika Zwolińska

    4:28,62

    Weronika Zwolińska

    4:29,20

    Weronika Zwolińska

    4:29,20

    Weronika Zwolińska

    4:32,46

    Aleksandra Strychalska

    4:36,72

    Aleksandra Strychalska

    4:36,77

    Aleksandra Strychalska

    4:42,05

    Aleksandra Strychalska

    5:13,50

    800m

    Weronika Zwolińska

    9:17,60

    Weronika Zwolińska

    9:17,60

    Weronika Zwolińska

    9:17,60

    Weronika Zwolińska

    9:18,38

    Weronika Zwolińska

    9:22,00

    Aleksandra Strychalska

    9:26,19

    Aleksandra Strychalska

    9:32,74

    Aleksandra Strychalska

    10:04,00

    Wioletta Smolak

    11:18,30

    Styl grzbietowy
    50m

    Aleksandra Miciul

    0:29,71

    Aleksandra Miciul

    0:29,71

    Hanna Kubas

    0:29,71

    Gabriela Białkowska

    0:30,80

    Gabriela Białkowska

    0:30,80

    Gabriela Białkowska

    0:31,09

    Katarzyna Augustyniak

    0:34,13

    Wiktoria Łęcka

    0:34,39

    Emilia Kot

    0:36,57

    100m

    Aleksandra Miciul

    1:03,17

    Aleksandra Miciul

    1:03,17

    Agnieszka Stanisławska

    1:04,86

    Hanna Kubas

    1:06,03

    Joanna Morkowska

    1:06,87

    Gabriela Białkowska

    1:07,48

    Joanna Bocer

    1:12,45

    Aleksandra Strychalska

    1:13,86

    Aleksandra Strychalska

    1:17,10

    200m

    Aleksandra Miciul

    2:14,43

    Aleksandra Miciul

    2:14,43

    Agnieszka Stanisławska

    2:18,92

    Joanna Morkowska

    2:21,26

    Joanna Morkowska

    2:21,26

    Joanna Bocer

    2:25,45

    Joanna Bocer

    2:32,84

    Joanna Bocer

    2:34,59

    Oliwia Glińska

    2:47,24

    Styl klasyczny
    50m

    Anna Kowalczyk

    0:32,90

    Anna Kowalczyk

    0:33,12

    Anna Kowalczyk

    0:33,32

    Aleksandra Kramer

    0:33,38

    Aleksandra Kramer

    0:33,38

    Aleksandra Kramer

    0:34,45

    Gabriela Raszka

    0:36,04

    Emilia Kot

    0:36,41

    Emilia Kot

    0:36,41

    100m

    Anna Kowalczyk

    1:11,26

    Aleksandra Kramer

    1:12,70

    Aleksandra Kramer

    1:12,70

    Aleksandra Kramer

    1:12,70

    Aleksandra Kramer

    1:12,70

    Aleksandra Kramer

    1:15,71

    Gabriela Raszka

    1:18,49

    Emilia Kot

    1:21,26

    Emilia Kot

    1:21,26

    200m

    Aleksandra Kramer

    2:34,59

    Aleksandra Kramer

    2:34,59

    Aleksandra Kramer

    2:34,59

    Aleksandra Kramer

    2:34,59

    Aleksandra Kramer

    2:34,59

    Adrianna Koterba

    2:41,76

    Katarzyna Pokrzywko

    2:53,43

    Emilia Kot

    2:59,78

    Emilia Kot

    2:59,78

    Styl motylkowy
    50m

    Sonia Wiecheć

    0:28,64

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,70

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,70

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,70

    Martyna Frąckiewicz

    0:28,70

    Martyna Frąckiewicz

    0:29,15

    Martyna Sienkiewicz

    0:29,45

    Aleksandra Jędruch

    0:31,70

    Dominika Rutkowska

    0:34,41

    100m

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,89

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,89

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,89

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,89

    Martyna Frąckiewicz

    1:03,89

    Martyna Frąckiewicz

    1:04,99

    Martyna Sienkiewicz

    1:07,01

    Aleksandra Strychalska

    1:09,10

    Joanna Bocer

    1:18,59

    200m

    Aleksandra Strychalska

    2:16,43

    Aleksandra Strychalska

    2:16,43

    Aleksandra Strychalska

    2:16,43

    Aleksandra Strychalska

    2:16,43

    Aleksandra Strychalska

    2:16,43

    Aleksandra Strychalska

    2:22,44

    Agnieszka Krok

    2:32,51

    Joanna Bocer

    2:43,29

    Elżbieta Włodarczyk

    3:11,50

    Styl zmienny
    200m

    Anna Kowalczyk

    2:16,43

    Anna Kowalczyk

    2:19,69

    Anna Kowalczyk

    2:20,90

    Joanna Bocer

    2:24,98

    Joanna Bocer

    2:25,97

    Martyna Frąckiewicz

    2:30,28

    Aleksandra Strychalska

    2:31,50

    Aleksandra Strychalska

    2:35,40

    Emilia Kot

    2:43,84

    400m

    Anna Kowalczyk

    4:55,21

    Monika Mirosław

    4:59,81

    Joanna Bocer

    5:03,79

    Joanna Bocer

    5:03,79

    Linda Gulba

    5:16,39

    Linda Gulba

    5:21,76

    Aleksandra Strychalska

    5:29,00

    Joanna Bocer

    5:44,57

    Wioletta Smolak

    6:28,80

    Kolejność, w stylu zmiennym:

    • styl motylkowy,
    • styl grzbietowy,
    • styl klasyczny,
    • styl dowolny.
    Zawodników:
    112 licencjonowanych
    Istnieje:
    od 1970 roku
    Medali MP:
    ponad 2000
    Olimpijczyków:
    2-ch
    Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.