Najbliższe zawody

Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Panel Zawodów

Nowa strona WWW

TP Zielona Góra

Witamy serdecznie!

Powrót

Rekordy Klubu

Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
Styl dowolny
50m

Sonia Wiecheć

0:26,77

Zofia Szpak

0:27,10

Zofia Szpak

0:27,10

Natalia Paluch

0:27,34

Natalia Paluch

0:27,34

Olga Budasz

0:28,37

Olga Budasz

0:28,37

Aleksandra Strychalska

0:29,89

Aleksandra Strychalska

0:30,90

100m

Sonia Wiecheć

0:56,68

Sonia Wiecheć

0:57,69

Joanna Bocer

0:58,48

Joanna Bocer

0:58,71

Joanna Bocer

0:59,99

Joanna Bocer

1:01,06

Aleksandra Strychalska

1:01,95

Aleksandra Strychalska

1:02,76

Aleksandra Strychalska

1:05,80

200m

Katarzyna Staszak

2:03,67

Weronika Zwolińska

2:05,87

Joanna Bocer

2:06,84

Weronika Zwolińska

2:07,26

Natalia Paluch

2:09,62

Aleksandra Strychalska

2:13,54

Aleksandra Strychalska

2:14,95

Aleksandra Strychalska

2:14,95

Aleksandra Strychalska

2:26,90

400m

Katarzyna Staszak

4:19,12

Weronika Zwolińska

4:28,62

Weronika Zwolińska

4:29,20

Weronika Zwolińska

4:29,20

Weronika Zwolińska

4:32,46

Aleksandra Strychalska

4:36,72

Aleksandra Strychalska

4:36,77

Aleksandra Strychalska

4:42,05

Aleksandra Strychalska

5:13,50

800m

Weronika Zwolińska

9:17,60

Weronika Zwolińska

9:17,60

Weronika Zwolińska

9:17,60

Weronika Zwolińska

9:18,38

Weronika Zwolińska

9:22,00

Aleksandra Strychalska

9:26,19

Aleksandra Strychalska

9:32,74

Aleksandra Strychalska

10:04,00

Wioletta Smolak

11:18,30

Styl grzbietowy
50m

Aleksandra Miciul

0:28,62

Aleksandra Miciul

0:29,16

Hanna Kubas

0:29,23

Gabriela Białkowska

0:29,98

Gabriela Białkowska

0:30,24

Gabriela Białkowska

0:30,34

Katarzyna Augustyniak

0:30,58

Joanna Bocer

0:33,30

Weronika Poręba

0:34,77

100m

Aleksandra Miciul

1:03,17

Aleksandra Miciul

1:03,17

Agnieszka Stanisławska

1:04,86

Hanna Kubas

1:06,03

Joanna Morkowska

1:06,87

Gabriela Białkowska

1:07,48

Joanna Bocer

1:12,45

Aleksandra Strychalska

1:13,86

Aleksandra Strychalska

1:17,10

200m

Aleksandra Miciul

2:14,43

Aleksandra Miciul

2:14,43

Agnieszka Stanisławska

2:18,92

Joanna Morkowska

2:21,26

Joanna Morkowska

2:21,26

Joanna Bocer

2:25,45

Joanna Bocer

2:32,84

Joanna Bocer

2:34,59

Jolanta Baran

2:47,90

Styl klasyczny
50m

Anna Kowalczyk

0:32,90

Anna Kowalczyk

0:33,12

Anna Kowalczyk

0:33,32

Aleksandra Kramer

0:33,38

Aleksandra Kramer

0:33,38

Aleksandra Kramer

0:34,45

Gabriela Raszka

0:36,04

Gabriela Raszka

0:38,52

Agnieszka Dąbrowska

0:43,52

100m

Anna Kowalczyk

1:11,26

Aleksandra Kramer

1:12,70

Aleksandra Kramer

1:12,70

Aleksandra Kramer

1:12,70

Aleksandra Kramer

1:12,70

Aleksandra Kramer

1:15,71

Gabriela Raszka

1:18,49

Gabriela Raszka

1:23,89

Jolanta Baran

1:29,80

200m

Aleksandra Kramer

2:34,59

Aleksandra Kramer

2:34,59

Aleksandra Kramer

2:34,59

Aleksandra Kramer

2:34,59

Aleksandra Kramer

2:34,59

Adrianna Koterba

2:41,76

Katarzyna Pokrzywko

2:53,43

Ewelina Machcińska

3:05,23

Jolanta Baran

3:06,60

Styl motylkowy
50m

Sonia Wiecheć

0:28,64

Martyna Frąckiewicz

0:29,15

Martyna Frąckiewicz

0:29,15

Martyna Frąckiewicz

0:29,15

Martyna Frąckiewicz

0:29,15

Martyna Frąckiewicz

0:29,15

Martyna Sienkiewicz

0:29,45

Aleksandra Jędruch

0:31,70

Kalina Chęcińska

0:37,10

100m

Aleksandra Strychalska

1:04,28

Aleksandra Strychalska

1:04,28

Aleksandra Strychalska

1:04,28

Aleksandra Strychalska

1:04,28

Aleksandra Strychalska

1:04,28

Martyna Frąckiewicz

1:04,99

Martyna Sienkiewicz

1:07,01

Aleksandra Strychalska

1:09,10

Joanna Bocer

1:18,59

200m

Aleksandra Strychalska

2:16,43

Aleksandra Strychalska

2:16,43

Aleksandra Strychalska

2:16,43

Aleksandra Strychalska

2:16,43

Aleksandra Strychalska

2:16,43

Aleksandra Strychalska

2:22,44

Agnieszka Krok

2:32,51

Joanna Bocer

2:43,29

Elżbieta Włodarczyk

3:11,50

Styl zmienny
200m

Anna Kowalczyk

2:16,43

Anna Kowalczyk

2:19,69

Anna Kowalczyk

2:20,90

Joanna Bocer

2:24,98

Joanna Bocer

2:25,97

Martyna Frąckiewicz

2:30,28

Aleksandra Strychalska

2:31,50

Aleksandra Strychalska

2:35,40

Aleksandra Strychalska

2:50,70

400m

Anna Kowalczyk

4:55,21

Monika Mirosław

4:59,81

Joanna Bocer

5:03,79

Joanna Bocer

5:03,79

Linda Gulba

5:16,39

Linda Gulba

5:21,76

Aleksandra Strychalska

5:29,00

Joanna Bocer

5:44,57

Wioletta Smolak

6:28,80

Kolejność, w stylu zmiennym:

  • styl motylkowy,
  • styl grzbietowy,
  • styl klasyczny,
  • styl dowolny.
Zawodników:
112 licencjonowanych
Istnieje:
od 1970 roku
Medali MP:
ponad 2000
Olimpijczyków:
2-ch
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.