Najbliższe zawody

Brak zaplanowanych zawodów

    Wyniki zawodów

    Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

    22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

    2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

    27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

    21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

    30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

    24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

    Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

    21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

    17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

    10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

    28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

    13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

    22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

    15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

      Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

      25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

      ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

      25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

      4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

      3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

      22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

      1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Panel Zawodów

      Nowa strona WWW

      TP Zielona Góra

      Witamy serdecznie!

      Powrót

      Małopolska podbita

      Podczas odbywających się w Bochni (3-4.06.2017) Mistrzostw Okręgu Małopolskiego, znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra, będący na co dzień uczniami Szkoły Podstawowej nr 10. Najlepszymi zawodnikami imprezy w kategorii 13-lat zostali: Martyna Sienkiewicz i Tomasz Buczkowski.

      Jan Kot - nauczyciel gimnazjalny, oficer Wojska Polskiego, działacz konspiracyjny i niepodległościowy organizacji "Armia Krajowa" i "Wolność i Niezawisłość", wielokrotny medalista i rekordzista Polski na dystansach 100, 200, 400, 1500 metrów stylem dowolnym, jeden z najpopularniejszych sportowców II Rzeczypospolitej.

      Ozdobą zawodów był bieg memoriałowy im. Jana Kota na dystansie 200 metrów stylem dowolnym, gdzie Tomasz Buczkowski zajął 1 miejsce, a jego kolega Kornel Bawolski - 3. Ponadto Martyna Sienkiewicz, na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym osiągnęła najlepszy wynik w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

      Wyniki zielonogórzan

      1 miejsca:

      • Martyna Sienkiewicz 50 metrów stylem grzbietowym - NAJLEPSZY WYNIK W POLSCE, REKORD KLUBU,
      • Martyna Sienkiewicz 50 metrów stylem motylkowym - 2 WYNIK W POLSCE, REKORD KLUBU,
      • Martyna Sienkiewicz 100 metrów stylem motylkowym - 3 WYNIK W POLSCE, REKORD KLUBU,
      • Martyna Sienkiewicz 200 metrów stylem grzbietowym,
      • Tomasz Buczkowski 800 metrów stylem dowolnym - 3 WYNIK W POLSCE, REKORD KLUBU,
      • Tomasz Buczkowski 400 metrów stylem dowolnym,
      • Tomasz Buczkowski 100 metrów stylem motylkowym,
      • Tomasz Buczkowski 100 metrów stylem zmiennym,
      • Michał Pruszyński 200 metrów stylem zmiennym.

      2 miejsca:

      • Martyna Sienkiewicz 100 metrów stylem grzbietowym,
      • Michał Pruszyński 100 metrów stylem grzbietowym,
      • Michał Pruszyński 200 metrów stylem grzbietowym,
      • Kornel Bawolski 100 metrów stylem motylkowym,
      • Kornel Bawolski 100 metrów stylem zmiennym.

      3 miejsca:

      • Tomasz Buczkowski 50 metrów stylem dowolnym,
      • Michał Pruszyński 100 metrów stylem dowolnym,
      • Kornel Bawolski 400 metrów stylem dowolnym,
      • Kornel Bawolski 800 metrów stylem dowolnym.
      Zawodników:
      112 licencjonowanych
      Istnieje:
      od 1970 roku
      Medali MP:
      ponad 2000
      Olimpijczyków:
      2-ch
      Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.