Najbliższe zawody

Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 III rzut'' w Zielonej Górze

28 kwietnia 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Świebodzin 2019''

7 kwietnia 2019 r. (niedziela). Basen Miejski ''Świewoda'', ul. Sulechowska 6, Świebodzin

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Żagań 2019''

17 marca 2019 r. (niedziela). Basen ARENA, ul. Kochanowskiego 6 68-100 Żagań

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

24 lutego 2019 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 I rzut''

17 lutego 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

    22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

      2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

      27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

      21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

      30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

      24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

      Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

      21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

      17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

      10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

      28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

      13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

      22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

      15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

      ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

        Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

        25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

        ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

        Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

        25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

        4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

        3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

        22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

        1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Panel Zawodów

        Nowa strona WWW

        TP Zielona Góra

        Witamy serdecznie!

        Powrót

        Rekordy Klubu

        Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
        Styl dowolny
        50m

        Sebastian Szczepański

        0:21,21

        Sebastian Szczepański

        0:22,09

        Sebastian Szczepański

        0:23,05

        Sebastian Szczepański

        0:23,28

        Krzysztof Gawłowicz

        0:24,07

        Krzysztof Gawłowicz

        0:24,70

        Krzysztof Gawłowicz

        0:26,31

        Łukasz Wysocki

        0:27,33

        Julian Drobek

        0:30,14

        100m

        Sebastian Szczepański

        0:46,60

        Sebastian Szczepański

        0:48,31

        Krzysztof Gawłowicz

        0:50,24

        Sebastian Szczepański

        0:50,46

        Krzysztof Gawłowicz

        0:51,58

        Michał Pruszyński

        0:53,47

        Hubert Lewaszow

        0:57,78

        Krzysztof Gawłowicz

        1:00,48

        Norbert Krömer

        1:05,97

        200m

        Sebastian Szczepański

        1:43,90

        Sebastian Szczepański

        1:46,12

        Sebastian Szczepański

        1:48,98

        Sebastian Szczepański

        1:48,98

        Radosław Bor

        1:54,84

        Radosław Bor

        1:58,15

        Wojciech Dunajewski

        2:01,83

        Wojciech Dunajewski

        2:07,33

        Wojciech Dunajewski

        2:24,86

        400m

        Radosław Bor

        3:50,19

        Radosław Bor

        3:50,93

        Radosław Bor

        3:52,74

        Radosław Bor

        3:57,46

        Radosław Bor

        4:02,30

        Paweł Najborowski

        4:15,33

        Wojciech Dunajewski

        4:24,61

        Wojciech Dunajewski

        4:31,77

        Norbert Krömer

        5:07,31

        800m

        Mateusz Kierzkowski

        8:04,99

        Mikołaj Ptaszyński

        8:11,75

        Filip Kołodziejski

        8:12,42

        Filip Kołodziejski

        8:22,38

        Paweł Najborowski

        8:37,78

        Paweł Najborowski

        8:48,76

        Tomasz Buczkowski

        9:13,05

        Wojciech Dunajewski

        9:30,68

        Hubert Wieraszka

        10:49,38

        1500m

        Mikołaj Ptaszyński

        15:43,51

        Mikołaj Ptaszyński

        15:43,51

        Mikołaj Ptaszyński

        16:11,40

        Przemysław Jadaś

        16:23,02

        Jakub Taradyś

        16:27,91

        Paweł Najborowski

        16:54,08

        Wojciech Dunajewski

        17:17,96

        Przemysław Jadaś

        18:25,60

        -

        Styl grzbietowy
        50m

        Radosław Kawęcki

        0:23,75

        Radosław Kawęcki

        0:23,83

        Radosław Kawęcki

        0:24,75

        Radosław Kawęcki

        0:25,86

        Radosław Kawęcki

        0:26,48

        Michał Pruszyński

        0:27,78

        Tomasz Rumianowski

        0:28,62

        Tomasz Rumianowski

        0:30,64

        Damian Krawiec

        0:34,50

        100m

        Radosław Kawęcki

        0:49,69

        Radosław Kawęcki

        0:49,69

        Radosław Kawęcki

        0:52,69

        Radosław Kawęcki

        0:55,06

        Radosław Kawęcki

        0:56,95

        Michał Miciul

        0:59,05

        Tomasz Rumianowski

        1:01,18

        Tomasz Rumianowski

        1:06,82

        Marek Madoń

        1:14,27

        200m

        Radosław Kawęcki

        1:47,63

        Radosław Kawęcki

        1:48,69

        Michał Miciul

        1.53,83

        Radosław Kawęcki

        1:56,45

        Radosław Kawęcki

        2:02,08

        Michał Miciul

        2:06,81

        Tomasz Rumianowski

        2:14,50

        Paweł Najborowski

        2:25,88

        Marek Madoń

        2:36,19

        Styl klasyczny
        50m

        Adam Plutecki

        0:26,19

        Filip Beberok

        0:27,64

        Filip Beberok

        0:28,08

        Filip Beberok

        0:28,78

        Damian Krawiec

        0:30,26

        Damian Krawiec

        0:30,85

        Damian Krawiec

        0:31,99

        Damian Krawiec

        0,33,94

        Damian Krawiec

        0:38,21

        100m

        Adam Plutecki

        0:58,80

        Filip Beberok

        1:00,69

        Filip Beberok

        1:01,36

        Filip Beberok

        1:02,98

        Adam Plutecki

        1:05,54

        Damian Krawiec

        1:08,37

        Adam Plutecki

        1:09,78

        Damian Krawiec

        1:14,28

        Lucjan Raczyński

        1:23,20

        200m

        Adam Plutecki

        2:10,53

        Marcin Hulbój

        2:11,31

        Adam Plutecki

        2:11,73

        Adam Plutecki

        2:14,89

        Adam Plutecki

        2:20,52

        Adam Plutecki

        2:26,42

        Adam Plutecki

        2:29,12

        Damian Krawiec

        2:42,75

        Krystian Dopierała

        3:02,65

        Styl motylkowy
        50m

        Adam Plutecki

        0:22,95

        Radosław Kawęcki

        0:23,96

        Szymon Golczyk

        0:24,82

        Krzysztof Gawłowicz

        0:24,85

        Michał Miciul

        0:25,69

        Michał Miciul

        0:25,69

        Kornel Bawolski

        0:27,85

        Szymon Golczyk

        0:29,62

        Bartosz Wieraszka

        0:32,75

        100m

        Tomasz Rumianowski

        0:52,07

        Szymon Golczyk

        0:53,01

        Szymon Golczyk

        0:54,06

        Szymon Golczyk

        0:54,58

        Michał Miciul

        0:56,55

        Michał Miciul

        0:57,63

        Tomasz Buczkowski

        1:02,58

        Tomasz Buczkowski

        1:10,77

        Bartosz Wieraszka

        1:15,07

        200m

        Szymon Golczyk

        1:59,34

        Szymon Golczyk

        1:59,34

        Szymon Golczyk

        2:00,49

        Szymon Golczyk

        2:00,97

        Michał Miciul

        2:09,75

        Michał Miciul

        2:11,75

        Tomasz Buczkowski

        2:22,91

        Jarosław Adamowicz

        2:36,89

        Bartosz Wieraszka

        2:47,68

        Styl zmienny
        100m

        Adam Plutecki

        0:53,16

        Radosław Kawęcki

        0:56,26

        Mateusz Kołodziejski

        0:56,49

        Adam Plutecki

        0:57,51

        Krzysztof Gawłowicz

        0:59,15

        Tomasz Buczkowski

        1:00,46

        Tomasz Buczkowski

        1:03,61

        Tomasz Buczkowski

        1:07,14

        Bartosz Wieraszka

        1:16,92

        200m

        Jakub Jasiński

        1:55,76

        Radosław Kawęcki

        2:01,99

        Adam Plutecki

        2:03,16

        Adam Plutecki

        2:05,35

        Krzysztof Gawłowicz

        2:07,58

        Tomasz Buczkowski

        2:09,95

        Tomasz Buczkowski

        2:18,32

        Wojciech Dunajewski

        2:27,91

        Norbert Krömer

        2:41,20

        400m

        Jakub Jasiński

        4:19,60

        Adrian Styrzyński

        4:20,37

        Adam Kuczak

        4:24,27

        Wojciech Dunajewski

        4:29,76

        Adam Plutecki

        4:33,78

        Tomasz Buczkowski

        4:35,69

        Tomasz Buczkowski

        4:55,23

        Tomasz Buczkowski

        5:12,46

        Bartosz Wieraszka

        5:48,86

        Kolejność, w stylu zmiennym:

        • styl motylkowy,
        • styl grzbietowy,
        • styl klasyczny,
        • styl dowolny.
        Zawodników:
        112 licencjonowanych
        Istnieje:
        od 1970 roku
        Medali MP:
        ponad 2000
        Olimpijczyków:
        2-ch
        Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.