Najbliższe zawody

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

    25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

    25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

    4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

    3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

    22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

    1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Panel Zawodów

    Nowa strona WWW

    TP Zielona Góra

    Witamy serdecznie!

    Powrót

    Rekordy Klubu

    Dystans Seniorzy 18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat
    Styl dowolny
    50m

    Kajetan Załuski

    0:22,29

    Sebastian Szczepański

    0:22,93

    Sebastian Szczepański

    0:23,40

    Sebastian Szczepański

    0:23,90

    Radosław Bor

    0:25,06

    Kai Rudkowski

    0:26,15

    Krzysztof Gawłowicz

    0:27,68

    Damian Krawiec

    0:29,00

    Wojciech Dunajewski

    0:30,49

    100m

    Sebastian Szczepański

    0:49,90

    Sebastian Szczepański

    0:49,90

    Sebastian Szczepański

    0:50,39

    Sebastian Szczepański

    0:51,94

    Krzysztof Gawłowicz

    0:53,88

    Krzysztof Gawłowicz

    0:56,66

    Krzysztof Gawłowicz

    0:59,64

    Wojciech Dunajewski

    1:02,74

    Wojciech Dunajewski

    1:08,26

    200m

    Sebastian Szczepański

    1:50,43

    Sebastian Szczepański

    1:50,43

    Sebastian Szczepański

    1:51,35

    Radosław Bor

    1:53,95

    Radosław Bor

    1:57,22

    Krzysztof Gawłowicz

    2:04,34

    Krzysztof Gawłowicz

    2:08,83

    Wojciech Dunajewski

    2:13,48

    Wojciech Dunajewski

    2:28,61

    400m

    Filip Kołodziejski

    4:01,00

    Filip Kołodziejski

    4:01,00

    Radosław Bor

    4:01,22

    Radosław Bor

    4:03,79

    Radosław Bor

    4:10,82

    Sebastian Szczepański

    4:23,50

    Krzysztof Gawłowicz

    4:31,95

    Wojciech Dunajewski

    4:40,81

    Wojciech Dunajewski

    5:11,03

    800m

    Mateusz Kierzkowski

    8:20,78

    Filip Kołodziejski

    8:29,46

    Radosław Bor

    8:39,22

    Radosław Bor

    8:39,22

    Paweł Najborowski

    8:58,76

    Paweł Najborowski

    8:58,76

    Krzysztof Gawłowicz

    9:25,50

    Krzysztof Gawłowicz

    10:08,44

    -

    1500m

    Mateusz Kierzkowski

    16:04,05

    Mikołaj Ptaszyński

    16:22,82

    Jakub Taradyś

    16:38,15

    Przemysław Jadaś

    17:00,65

    Przemysław Jadaś

    17:02,32

    Paweł Najborowski

    17:24,79

    Przemysław Jadaś

    18:16,18

    Tomasz Domagała

    19:27,70

    -

    Styl grzbietowy
    50m

    Radosław Kawęcki

    0:25,52

    Radosław Kawęcki

    0:25,52

    Radosław Kawęcki

    0:26,92

    Radosław Kawęcki

    0:26,92

    Radosław Kawęcki

    0:28,46

    Tomasz Rumianowski

    0:29,22

    Radomir Kifert

    0:29,93

    Tomasz Rumianowski

    0:32,82

    Bartosz Wieraszka

    0:36,59

    100m

    Radosław Kawęcki

    0:53,82

    Radosław Kawęcki

    0:54,66

    Radosław Kawęcki

    0:56,59

    Radosław Kawęcki

    0:57,37

    Radosław Kawęcki

    1:00,49

    Michał Miciul

    1:02,95

    Radomir Kifert

    1:05,59

    Tomasz Rumianowski

    1:11,37

    Wojciech Dunajewski

    1:19,13

    200m

    Radosław Kawęcki

    1:54,24

    Radosław Kawęcki

    1:55,60

    Radosław Kawęcki

    2:00,72

    Radosław Kawęcki

    2:02,81

    Radosław Kawęcki

    2:09,30

    Tomasz Rumianowski

    2:17,37

    Tomasz Rumianowski

    2:22,62

    Marek Madoń

    2:34,27

    Jakub Czajka

    2:59,79

    Styl klasyczny
    50m

    Adam Plutecki

    0:27,97

    Filip Beberok

    0:28,71

    Filip Beberok

    0:29,31

    Filip Beberok

    0:29,78

    Damian Krawiec

    0:31,63

    Damian Krawiec

    0:31,71

    Damian Krawiec

    0:34,36

    Damian Krawiec

    0:35,58

    Robert Psiuk

    0:42,22

    100m

    Filip Beberok

    1:02,76

    Filip Beberok

    1:02,76

    Filip Beberok

    1:04,80

    Filip Beberok

    1:06,92

    Adam Plutecki

    1:09,18

    Krzysztof Herkt

    1:10,62

    Damian Krawiec

    1:14,61

    Damian Krawiec

    1:20,33

    Lucjan Raczyński

    1:31,80

    200m

    Adam Plutecki

    2:16,59

    Adam Plutecki

    2:19,28

    Adam Plutecki

    2:19,28

    Adam Plutecki

    2:26,72

    Adam Plutecki

    2:28,16

    Krzysztof Herkt

    2:34,92

    Damian Krawiec

    2:45,76

    Damian Krawiec

    2:52,08

    Grzegorz Kobyłecki

    3:16,70

    Styl motylkowy
    50m

    Adam Plutecki

    0:24,72

    Krzysztof Gawłowicz

    0:24,96

    Krzysztof Gawłowicz

    0:24,96

    Szymon Golczyk

    0:25,15

    Michał Miciul

    0:26,26

    Michał Miciul

    0:27,04

    Szymon Golczyk

    0:28,01

    Szymon Golczyk

    0:31,68

    Bartosz Wieraszka

    0:34,12

    100m

    Sebastian Szczepański

    0:53,92

    Szymon Golczyk

    0:55,02

    Szymon Golczyk

    0:55,38

    Szymon Golczyk

    0:55,47

    Michał Miciul

    0:57,36

    Michał Miciul

    0:59,51

    Szymon Golczyk

    1:04,96

    Norbert Krömer

    1:11,85

    Tomasz Malski

    1:18,30

    200m

    Mateusz Kierzkowski

    2:00,68

    Szymon Golczyk

    2:03,92

    Szymon Golczyk

    2:03,92

    Szymon Golczyk

    2:04,41

    Michał Miciul

    2:11,15

    Marcin Pławiński

    2:18,97

    Norbert Krömer

    2:29,49

    Norbert Krömer

    2:36,89

    Tomasz Malski

    2:53,50

    Styl zmienny
    200m

    Jakub Jasiński

    2:02,18

    Adrian Styrzyński

    2:08,46

    Szymon Golczyk

    2:10,84

    Szymon Golczyk

    2:10,84

    Szymon Golczyk

    2:15,29

    Tomasz Buczkowski

    2:16,26

    Krzysztof Gawłowicz

    2:22,54

    Krzysztof Gawłowicz

    2:37,55

    Bartosz Wieraszka

    2:51,39

    400m

    Jakub Jasiński

    4:27,22

    Adrian Styrzyński

    4:27,63

    Wojciech Dunajewski

    4:37,77

    Wojciech Dunajewski

    4:39,85

    Adam Plutecki

    4:42,58

    Tomasz Buczkowski

    4:49,94

    Krzysztof Gawłowicz

    5:04,25

    Norbert Krömer

    5:37,85

    Lucjan Raczyński

    6:19,30

    Kolejność, w stylu zmiennym:

    • styl motylkowy,
    • styl grzbietowy,
    • styl klasyczny,
    • styl dowolny.
    Zawodników:
    112 licencjonowanych
    Istnieje:
    od 1970 roku
    Medali MP:
    ponad 2000
    Olimpijczyków:
    2-ch
    Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.