Najbliższe zawody

Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 III rzut'' w Zielonej Górze

28 kwietnia 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Świebodzin 2019''

7 kwietnia 2019 r. (niedziela). Basen Miejski ''Świewoda'', ul. Sulechowska 6, Świebodzin

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu - Żagań 2019''

17 marca 2019 r. (niedziela). Basen ARENA, ul. Kochanowskiego 6 68-100 Żagań

Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

24 lutego 2019 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2019 I rzut''

17 lutego 2019 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu

    22 grudnia 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

      2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

      27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

      Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

      21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

      30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

      24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

      Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

      21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

      17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

      10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

      28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

      13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

      22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

      Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

      15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

      ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

        Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

        25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

        ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

        Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

        25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

        4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

        3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

        22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

        1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

        Panel Zawodów

        Nowa strona WWW

        TP Zielona Góra

        Witamy serdecznie!

        Powrót

        Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

        Z udziałem 215 zawodniczek i zawodników z 20 klubów rozegrano w Nowej Rudzie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat. Bardzo dobrze wypadli młodzi pływacy Towarzystwa Pływackiego (dawniej Korner) Zielona Góra.

        W klasyfikacji drużynowej zielonogórski klub zwyciężył wśród 13-latków, a w kategorii wiekowej 12 lat zajął drugie miejsce, wyprzedzony tylko przez Juvenię Wrocław. Zielonogórzanie w pierwszych ósemkach zawodów w Nowej Rudzie:

        13 lat

        • 1 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m motylkowym 1.13,97
        • 2 miejsce - Marek Kowalski - 100 m grzbietowym 1.14,31
        • 3 miejsce - Aleksandra Turkowska - 200 m klasycznym 3.07,10
        • 3 miejsce - Kacper Dolata - 100 m grzbietowym 1.15,08
        • 3 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.16,12
        • 3 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m klasycznym 2.55,27
        • 4 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m motylkowym 1.15,96
        • 4 miejsce - Krystian Kempa - 200 m grzbietowym 2.37,50
        • 4 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m grzbietowym 1.18,43
        • 4 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.01,61
        • 5 miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m klasycznym 1.27,31
        • 5 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m klasycznym 1.21,57
        • 5 miejsce - Anna Sawicka - 200 m grzbietowym 2.44,28
        • 5 miejsce - Oliwia Skiba - 100 m dowolnym 1.08,17
        • 5 miejsce - Kacper Dolata - 200 m grzbietowym 2.40,25
        • 5 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.18,80
        • 5 miejsce - Anna Sawicka - 100 m grzbietowym 1.18,52
        • 5 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m zmiennym 2.38,59
        • 6 miejsce - Kamil Wojda - 100 m klasycznym 1.21,58
        • 6 miejsce - Kamil Wojda - 200 m klasycznym 3.00,01
        • 6 miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m motylkowym 1.19,72
        • 7 miejsce - Krystian Sokołowski - 400 m dowolnym 5.06,50
        • 7 miejsce - Anna Zgaińska - 200 m klasycznym 3.15,36
        • 8 miejsce - Oliwia Skiba - 400 m dowolnym 5.18,50
        • 8 miejsce - Krystian Sokołowski - 100 m dowolnym 1.06,85
        • 8 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 200 m zmiennym 2.47,45
        • 8 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m dowolnym 2.04,99

        12 lat

        • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 100 m klasycznym 1.23,54
        • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m grzbietowym 2.40,72
        • 1 miejsce - Hubert Wieraszka - 400 m dowolnym 5.07,21
        • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m klasycznym2.59,11
        • 1 miejsce - Michał Pruszyński - 100 m grzbietowym 1.18,48
        • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m zmienny 2.42,13
        • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m klasycznym 1.24,13
        • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m grzbietowym 2.36,08
        • 2 miejsce - Michał Pruszyński - 200 m grzbietowym 2.43.04
        • 2 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.04,63
        • 2 miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m dowolnym 1.08,72
        • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m zmiennym 2.44,58
        • 2 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.19,42
        • 3 miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 100 m motylkowym 1.27,20
        • 3 miejsce - Michał Pruszyński - 400 m dowolnym 5.22,84
        • 3 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m grzbietowym 1.14,72
        • 3 miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m grzbietowym 1.21,16
        • 4 miejsce - Wojciech Pieńkowski - 100 m motylkowym 1.24,42
        • 6 miejsce - Hubert Hrechorecki - 100 m klasycznym 1.35,20
        • 6 miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m klasycznym 3.22,79
        • 8 miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 200 m zmiennym 3.02,51
        • 8 miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m zmiennym 2.58,63
        • 8 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.41,26.
        Zawodników:
        112 licencjonowanych
        Istnieje:
        od 1970 roku
        Medali MP:
        ponad 2000
        Olimpijczyków:
        2-ch
        Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.