Najbliższe zawody

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' III rzut

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

    25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

    25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

    4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

    3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

    22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

    1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Panel Zawodów

    Nowa strona WWW

    TP Zielona Góra

    Witamy serdecznie!

    Powrót

    Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

    Z udziałem 215 zawodniczek i zawodników z 20 klubów rozegrano w Nowej Rudzie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat. Bardzo dobrze wypadli młodzi pływacy Towarzystwa Pływackiego (dawniej Korner) Zielona Góra.

    W klasyfikacji drużynowej zielonogórski klub zwyciężył wśród 13-latków, a w kategorii wiekowej 12 lat zajął drugie miejsce, wyprzedzony tylko przez Juvenię Wrocław. Zielonogórzanie w pierwszych ósemkach zawodów w Nowej Rudzie:

    13 lat

    • 1 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m motylkowym 1.13,97
    • 2 miejsce - Marek Kowalski - 100 m grzbietowym 1.14,31
    • 3 miejsce - Aleksandra Turkowska - 200 m klasycznym 3.07,10
    • 3 miejsce - Kacper Dolata - 100 m grzbietowym 1.15,08
    • 3 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.16,12
    • 3 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m klasycznym 2.55,27
    • 4 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m motylkowym 1.15,96
    • 4 miejsce - Krystian Kempa - 200 m grzbietowym 2.37,50
    • 4 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m grzbietowym 1.18,43
    • 4 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.01,61
    • 5 miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m klasycznym 1.27,31
    • 5 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m klasycznym 1.21,57
    • 5 miejsce - Anna Sawicka - 200 m grzbietowym 2.44,28
    • 5 miejsce - Oliwia Skiba - 100 m dowolnym 1.08,17
    • 5 miejsce - Kacper Dolata - 200 m grzbietowym 2.40,25
    • 5 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.18,80
    • 5 miejsce - Anna Sawicka - 100 m grzbietowym 1.18,52
    • 5 miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m zmiennym 2.38,59
    • 6 miejsce - Kamil Wojda - 100 m klasycznym 1.21,58
    • 6 miejsce - Kamil Wojda - 200 m klasycznym 3.00,01
    • 6 miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m motylkowym 1.19,72
    • 7 miejsce - Krystian Sokołowski - 400 m dowolnym 5.06,50
    • 7 miejsce - Anna Zgaińska - 200 m klasycznym 3.15,36
    • 8 miejsce - Oliwia Skiba - 400 m dowolnym 5.18,50
    • 8 miejsce - Krystian Sokołowski - 100 m dowolnym 1.06,85
    • 8 miejsce - Martyna Frąckiewicz - 200 m zmiennym 2.47,45
    • 8 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m dowolnym 2.04,99

    12 lat

    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 100 m klasycznym 1.23,54
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m grzbietowym 2.40,72
    • 1 miejsce - Hubert Wieraszka - 400 m dowolnym 5.07,21
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m klasycznym2.59,11
    • 1 miejsce - Michał Pruszyński - 100 m grzbietowym 1.18,48
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m zmienny 2.42,13
    • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m klasycznym 1.24,13
    • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m grzbietowym 2.36,08
    • 2 miejsce - Michał Pruszyński - 200 m grzbietowym 2.43.04
    • 2 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.04,63
    • 2 miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m dowolnym 1.08,72
    • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m zmiennym 2.44,58
    • 2 miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.19,42
    • 3 miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 100 m motylkowym 1.27,20
    • 3 miejsce - Michał Pruszyński - 400 m dowolnym 5.22,84
    • 3 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m grzbietowym 1.14,72
    • 3 miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m grzbietowym 1.21,16
    • 4 miejsce - Wojciech Pieńkowski - 100 m motylkowym 1.24,42
    • 6 miejsce - Hubert Hrechorecki - 100 m klasycznym 1.35,20
    • 6 miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m klasycznym 3.22,79
    • 8 miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 200 m zmiennym 3.02,51
    • 8 miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m zmiennym 2.58,63
    • 8 miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.41,26.
    Zawodników:
    112 licencjonowanych
    Istnieje:
    od 1970 roku
    Medali MP:
    ponad 2000
    Olimpijczyków:
    2-ch
    Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.