Najbliższe zawody

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Święty Mikołaj Kocha Nie Tylko Zwycięzców''

2 grudnia 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Śremska Wieża Powstańcom Wielkopolskim''

27 października 2018 r. (sobota). Kryta pływalnia Śremski Sport 63-100 Śrem, ul. Staszica 1

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Młodzików i Dzieci ''Co Nam Dasz Październiku''

21 października 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody Pływackie Otwarcia Sezonu ''Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra''

30 września 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego na basenie 50 - metrowym

24 czerwca 2018 r. (niedziela). Pływalnia WOSiR Zielona Góra - Drzonków, ul. Olimpijska 20

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 IV - rzut finałowy'

21 czerwca 2018 r. (czwartek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat II runda

17 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat

10 czerwca 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

II Mistrzostwa Miasta Zielona Góra szkół podstawowych w pływaniu

28 maja 2018 r. (poniedziałek). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie 'Wojewódzka Liga Dzieci 2018 III Runda'

13 maja 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu'' II rzut

22 kwiecień 2018 r. (niedziela). Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody Pływackie ''Puchar Sprintu''

15 kwiecień 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Zawody Pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 II rzut''

    25 marzec 2018 r. (niedziela). Stowarzyszenie Miłośników Aktywnego i Zdrowego Stylu Życia “Totis Viribus”

    ul. Okrężna 3, 66-200 Świebodzin, tel. 531942331, email: totisviribus@totisviribus.pl

    Ogólnopolskie Zawody Pływackie ''Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze''

    25 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

    4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

    3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

    22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

    1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

    Panel Zawodów

    Nowa strona WWW

    TP Zielona Góra

    Witamy serdecznie!

    Powrót

    Ogólnopolskie zawody o puchar MOSIR Kielce

    Szóstka 12-letnich reprezentantów Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra wystartowała w Kielcach, w ogólnopolskich zawodach o puchar MOSiR. W swojej kategorii wiekowej podopieczni trenera Radosława Nitschke zdecydowanie dominowali, wywalczając aż 13 medali.

    W klasyfikacji na najlepszego zawodnika z dużą przewagą wygrał Tomasz Buczkowski, natomiast wśród dziewcząt na czwartym miejscu sklasyfikowana została Martyna Sienkiewicz.

    Zielonogórzanie na podium
    • 1 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 50 m motylkowym 31,13 s.
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 100 m motylkowym 1.10,77 s.
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 400 m zmiennym 5.21,86 s.
    • 1 miejsce - Hubert Wieraszka - 50 m dowolnym 29,35 s.
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m zmiennym 2.34,71 s.
    • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 400 m dowolnym 4.50,19 s.
    • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m motylkowym 1.13,28 s.
    • 2 miejsce - Michał Pruszyński - 200 m grzbietowym 2.33,79 s.
    • 2 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m zmiennym 2.39,48 s.
    • 2 miejsce - Kornel Bawolski - 200 m zmiennym 2.39,40 s.
    • 3 miejsce - Michał Pruszyński - 200 m zmiennym 2.46,05 s.
    • 3 miejsce - Hubert Wieraszka - 200 m dowolnym 2.24,09 s.
    • 3 miejsce - Kornel Bawolski - 400 m zmiennym 5.40,75 s.
    Zawodników:
    112 licencjonowanych
    Istnieje:
    od 1970 roku
    Medali MP:
    ponad 2000
    Olimpijczyków:
    2-ch
    Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.