Najbliższe zawody

Zawody pływackie ''Wojewódzka Liga Dzieci 2018 I rzut''

4 lutego 2018 r. (niedziela), Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Wyniki zawodów

Zawody pływackie dzieci "Czego Dzieci Chcą Od Świętego Mikołaja"

3 grudnia 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie dzieci ''Października Woda Bystra''

22 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Zawody pływackie o "Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra"

1 października 2017r., Kryta pływalnia MOSiR Zielona Góra, ul. Wyspiańskiego 17

Panel Zawodów

Nowa strona WWW

TP Zielona Góra

Witamy serdecznie!

Powrót

W promieniach październikowego słońca

Z udziałem 220 zawodniczek i zawodników z 11 klubów rozegrano w Zielonej Górze zawody pływackie pod nazwą "W Promieniach Październikowego Słońca". Impreza stała na wysokim poziomie, młodzi pływaczki i pływacy niemal w 100%-ach poprawili rekordy życiowe.

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika, Martyna Sienkiewicz zwyciężyła w kategorii wiekowej 12 lat, Aleksandra Białogłowa (11 lat), Hubert Wieraszka (12 lat), Aleksander Slączka (11 lat) oraz Bartosz Wieraszka (9 lat i mł.) zajęli drugie miejsca, a Koprnel Bawolski (12 lkat) - trzecie.

Zielonogórzanie na podium

12-latkowie:

  • 1 miejsce - Hubert Hrechorecki - 100 m grzbietowym - 1.18,58 s.
  • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m klasycznym - 2.54,95 s.
  • 1 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m, klasycznym - 3.01,25 s.
  • 1 miejsce - Tomasz Buczkowski - 100 m motylkowym - 1.13,08 s.
  • 1 miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m motylkowym - 1.12,88 s.
  • 1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m zmiennym - 2.12,34 s.
  • 2 miejsce - Hubert Wieraszka - 200 m dowolnym - 2.20,84 s.
  • 2 miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 200 m dowolnym - 2.40,48 s.
  • 2 miejsce - Patryk Grzyb - 100 m grzbietowym - 1.19,21 s.
  • 2 miejsce - Alicja Damuć - 100 m grzbietowym - 1.30,59 s.
  • 2 miejsce - Alicja Damuć 200 m klasycznym - 3.12,78 s.
  • 3 miejsce - Konrad Bawolski - 200 m dowolnym - 2.23,79 s.
  • 3 miejsce - Emilian Kamiński - 100 m grzbietowym - 1.28,44 s.
  • 3 miejsce - Michał Pruszyński - 100 m motylkowym - 1.17,52 s.

11-latkowie

  • 1 miejsce - Aleksander Slączka - 50 m dowolnym - 33,31 s.
  • 1 miejsce - Aleksandra Białogłowa - 50 m dowolnym - 34,38 s.
  • 1 miejsce - Adrian Naskręt - 50 m grzbietowym - 40,60 s.
  • 1 miejsce - Aleksandra Białogłowa - 50 m grzbietowym - 39,67 s.
  • 1 miejsce - Natalia Gonera - 50 m klasycznym - 45,45 s.
  • 2 miejsce - Aleksander Slączka - 50 m motylkowym - 34,47 s.
  • 2 miejsce - sztafeta 4 x 50 m zmiennym - 2.38,46 s.
  • 3 miejsce - Bartosz Bębenek - 50 m grzbietowym - 42,89 s.

10-latkowie

  • 1 miejsce - Jan Sikora - 50 m grzbietowym - 42,29 s.
  • 2 miejsce - Maksymilian Skopiński - 50 m dowolnym - 35,63 s.
  • 2 miejsce - Paula Rytter - 50 m grzbietowym - 42,68 s.
  • 2 miejsce - Tomasz Jarosławski - 50 m grzbietowym - 48,06 s.
  • 2 miejsce - Maksymilian Skopiński - 100 m zmiennym - 1.33,44 s.
  • 3 miejsce - Patryk Mikuła - 50 m dowolnym - 37,46 s.
  • 3 miejsce - Wiktoria Łęcka - 50 m klkasycznym - 48,24 s.

9-latkowie i młodsi

  • 1 miejsce - Jakub Czajka - 50 m grzbietowym - 42,87 s.
  • 1 miejsce - Oliwia Werpachowska - 50 m klasycznym - 51.09 s.
  • 1 miejsce - Bartosz Wieraszka - 50 m motylkowym - 42,84 s.
  • 1 miejsce - Bartosz Wieraszka - 100 m zmiennym - 1.37,22 s.
  • 1 miejsce - sztafeta 4 x 50 m zmiennym - 2.53,50 s.
  • 2 miejsce - Jakub Czajka - 50 m dowolnym - 38,98 s.
  • 2 miejsce - Emilia Kot - 50 m grzbietowym - 44,94 s.
  • 2 miejsce - Hanna Kordek - 50 m klasycznym - 54,99 s.
  • 2 miejsce - Oliwia Glińska - 50 m motylkowym - 50,76 s.
  • 3 miejsce - Paulina Puławska - 50 m dowolnym - 40,82 s.
  • 3 miejsce - Aleksandra Niedźwiedź - 50 m grzbietowym - 49,65 s.
Zawodników:
112 licencjonowanych
Istnieje:
od 1970 roku
Medali MP:
ponad 2000
Olimpijczyków:
2-ch
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.